Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tekutej kov pro frajírky

Nazdar, dozvedel jsem se o sobe, ze sem uz nejsem drsnak ale od ted frajirek, takze chci si dat tekutej kov na svuj notas za 40 tisic.

Mam ale dotaz, pokazi se neco pokud omylem vystriknu tekutinu jinam nez na procak, a vse bude odpojeno?

Muzu pouzit 2 pasty, kov na prostredek a normalni na okraje?
Diky!!

Tak si to málem posral a máš chuť pokračovat ? Přesně jak sem psal s tím vodivým. A při další rozborce bys mohl něco urvat. No komu není rady tomu není pomoci:x:

Uvědom si že pasta ovlivňuje přestup -odvod-tepla od cpu/gpu do chladiče. Pokud je rozpálený poddimenzovaný chladič notebooku tak sebelepší nepomůže. Změřil bych si teplotu té chladící kostky pomocí ir teploměru.

Jasný móre, a to že tu dávám kvalitní rady v oblastech který znám, který přebijí několikanásobě informační hodnotu ostatních to je asi vzduch? To je to vaše primitivní myšlení, (idiotské) aneb je jedno co člověk mluví za hovna, hlavně že mluví povýšeně a rádoby slušně, pak může psát informační průjmy jak chce. Nuda měl pravdu tady napsat něco co dává mnohem větší smysl ale je proti proudu je automaticky označeno jako protispolečenské, diskriminační. Už mi poradili jinde, někde kde nejsou zapšklí čecháčci tadyta poradna nemá budoucnost.

Nebudu se s tebou dohadovat. Když se ti tady nelíbí, tak sem nelez. A budou spokojení všichni.

Doteď jsem se snažil být tolerantní a tvoje "frajírkovské" a "chlapácké" kecy přehlížet, ale už to stačilo. Varování jsi dostal hned na začátku, takže pokud s tím nedáš pokoj, odteď budu rovnou mazat.