Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chrome "nevidí" internet

Včera mi z minúty na minútu prestal fungovať Chrome. Myslel som, že je to výpadok internetu, ale zistil som, že iné aplikácie bežia. Potom ma napadlo, že je to možno zle nastavené proxy, že to nejako zblblo. Tak som išiel do nastavení a do proxy. Lenže Chrome ma prehodil na nastavenia proxy vo Windows. No a nakoniec som zistil, že nefunguje len Chrome, aj to len ten nainštalovaný v systéme. Portable verzia Chrome z PortableApps Platform mi beží naďalej. Počas štrajku sa dokonca sám dokázal zaktualizovať, takže aktualizačný mechanizmus na internet vidí. Po aktualizácii sa ale nič nezmenilo a stránky sa naďalej nenačítavajú. Oba Chromy mám zaktualizované na najnovšiu verziu 94. Stránky sa nenačítajú a koliečko v karte sa stále otáča. Procesoru sa zvýši záťaž a toto je bez zmeny až do vypnutia Chromu. Sú nejaké možnosti, ktoré by som mohol vyskúšať? Chcel som skúsiť núdzový režim ako vo Firefoxe, ale zistil som, že niečo také v Chrome nie je.

Chcel som skúsiť núdzový režim ako vo Firefoxe, ale zistil som, že niečo také v Chrome nie je.

Do zástupce Chrome dodej na konec cesty k souboru ...chrome.exe" --disable-extensions

Obnovení výchozího nastavení Chromu: chrome://settings/reset