Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto kde najít ovladače na tiskárnu Konica Minolta PagePro 1350W?

Dobrý den,
chtěl bych se někoho zeptat, kde bych mohl najít ovladače na tiskárnu Konica Minolta PagePro 1350W.
Když jsem si tiskárnu koupil žádné CD k ní nebylo, ale šla krásně nainstalovat. Potom jsem musel přeinstalovat počítač a když jsem ji chtěl znovu použít, tak se mi zobrazilo, že tiskárna nemůže být naistalována. Zkoušel jsem to i na jiné počítače a nejde to taky. Předm děkuji za odpověď a za radu. Marek:-)
Změna předmětu, původně: tiskárna (karel)

Zdravím, ovladače pro W7-64b jsou konečně zde:

http://onyxftp.mykonicaminolta.com/download/Search Results.aspx?productname=1350w

Na stránce skoro až dole - soubor o velikosti 3,33MB -Eng, stáhnout, rozbalit.
(PP1350W win7 x64 v1.0.0.0 Eng.zip)

Instalovat při odpojené tiskárně, tiskárnu připojit až po instalaci.

Instaloval jsem na notebook s W7-64b, funguje to.

Věřím, že tuto informaci uvítá více majitelů této značně rozšířené tiskárny.

Mějte se hezky.

Ivan