Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ztraceny iPhone

Zdravim, včera jsem ztratil telefon a nemám zapnutou funkční najít iPhone.
Potřebuji se dostat do iCloudu, abych tu funkci zapl, ale nedostanu se tam kvůli dvoufazovemu ověření, které mi paradoxne chodi na číslo ve zatracenem iPhonu.
Údaje znám, apple Id i heslo.
Taky znám údaje k e-mailu.
Je nejaka možnost, jak obejít dvoufazove ověření? Diky

A kde si dole klikne,keď stratil ten telefón,ktorý je určený na príjem overovacich kódov v prípade dvojfázoveho overenia ? Myslíš že Apple bude posielať jeho overovacie údaje na ľubovoľne existujuce telefónne číslo ?

Pokial je to možné,popros niekoho známeho,ktorý vlastni iPhone/iPad/MacBook alebo MAC s macOS min.verzie big sur,nech otvorí aplikáciu Nájdi,otvorí položku pomôž priateľovi ,vyplní potrebné údaje a aktivuje službu Nájdi v Tvojom stratenom iphone…