Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno login formuář pro webstránku

Dobrý den všem, hledám člověka, který by mi pomohl vytvořit jednoduchý login formulář pro webovou stránku a databázi přihlašovacích údajů.
Představa je taková, že uživatel, který dostane přístupové údaje, klikne na veřejné části webu na záložku přihlášení, zadá mnou dodané přihlašovací údaje (jméno a heslo) a bude přesměrován do privátní části webových stránek. Najde se prosím někdo, kdo by mi pomohl? Předem děkuji!

Webovky jsou "hotové" ze šablony, já tam jen upravuju texty a odkazy (základy) pro kamaráda. S redakčními systémy nemám žádnou zkušenost, proto hledám někoho, kdo ví, co dělá... Potřebuju v podstatě vytvořit list 50 jmen a hesel, která budou mít přístup, a donutit web, aby si uměl porovnat údaje v přihlášení s tímhle seznamem a pustil člověka dál... (a já se uměl do seznamu dostat a případně někoho přidat/odebrat)

Potřebuju tlačítko login naučit, aby porovnalo zadané dva údaje a pokud jsou ok, přesměrovalo dál... Pokud nebudou ok, ani nic dělat nemusí...

<div class="login">
<input type="text" placeholder="přihlašovací jméno" name="user"><br>
<input type="password" placeholder="heslo" name="password"><br>
<input type="button" value="Login">