Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Android - mapy.cz - notifikace polohy - jak vypnout?

Ave. Viz dotaz. Furt mi chodí notifikace kde jsem byl, kam jsem šel, co za babu ošústal. Mapy používám pouze offline, tak mě docela sere jejich přehnaná invence vzhledem k mé osobě. Kde to eliminovat? GPS mám off, hlídání off, trasování off. Víte někdo? Android a Miui /kšandomi/. Za každou konstruktivní radu se odměním virtuálním :beer:

Nechci být špatným prorokem, ale tak mě napadá, že to vůbec nemusí jít vypnout v nastavení toho čínského bazmeku, protože jeho "bezpečnost" je hůře než pofidérní. Čert ví, co tam ti šikmoocí dobráci infiltrovali. Xiaomi, Realmi... všechno je to jeden bezpečnostně pofidérní ksindl. Mapy jsou jen SW který reaguje na HW nastavení.