Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cena Starého PC

Ahoj, chtěl bych prodat svůj starý PC, popřípadě ho prodat na díly, ale vůbec nevím, jak ho nacenit. Chtěl bych se proto zeptat, zda existuje nějáká stránka, kde by se dala zjistit aktuální cena komponent. Děkuji.

Pc sestava: i5, 16gb ram ddr3, zotac gtx 770 amp, 2x ssd disky 1x 240gb, 1x 440gb, zdroj evolveo 500W

Je to funkční jako celek? Pokud ano, tak cena by mohla být kolem 4k. Není to nic moc, ale na filmy a internet postačuje. Co se týče zdroje, tak ten je tam spíše na škodu. Nedovolil bych si odejít z domu, aniž bych takové PC neodpojil od el. sítě. PC jako takové není špatné, ale ten zdroj je prostě katastrofa.