Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Novy pc

Dobrý den mám dotaz chci koupit synovi nový PC do 12 000 chtěl by na něm hrát farming simulátor 19 můžete mi prosím doporučit? Děkuji

Bohužel zhruba v této ceně se dá dnes postavit jen to nejlevnějšíba myslím že Farming simulátor by na tom jel blbě . Nebo možná i použitelně malé už je Farming simulátor 22. Navíc by pravděpodobně syn uviděl u kámoše jinou hru kterou by tento počítač nedal.
Dnes stojí použitelné grafiky 16 tisíc.
Doporučil bych herní konzoli, Farming simulátor je i pro konzole. Konkrétní doporučit neumím, nemam zkušenosti.

Nebo zvýšit rozpočet, sehnat grafickou kartu.