Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký SFX zdroj?

Teprve když jsem se neúspěšne snažil dostat zdroj do jedné itx case od Phanteksu, jsem zjistil že je pouze pro zdroje sfx. Je to takový středně výkoný case - Ryzen 5 3600(x), deska Gigabyte b450i aorus pro wifi a zatím starší grafika Radeon 7790. Časem by tam mohlo jít novější grafika, záleží jak to bude s jejich cenami. Našel jsem několik sfx zdrojů a nedokažu se rozhodnout který vybrat.
1. be quiet! SFX L Power 600W
2. EVGA SuperNOVA 650 GM SFX+ATX
3. CHIEFTEC CSN-650C - za 2100 v Mironetu
Možná by stačil i 500w zdroj - 4. Seasonic Focus SGX Gold -500w
Ještě jsem uvažoval o Corsairu, přijde mi trochu dražší. Děkuji předem za vaše návrhy a pomoc.

Evga 2roky, chiftec a Be quit 3roky Seasonic 10 let ale cena 3600, corsair podobně - 7 let za 3300. Původně jsem zvažoval tu Evgu, teď jsem nalomenej mezi Chiftecem za 2100 a tím Be quitem za 2800. Asi zkusím ten druhý jak mně radíte. Děkuji.