Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aplikace na dění ve sněmovně

Dobrý den, existuje nějaká aplikace do mobilu po případě nějaká ověřená a přehledná stránka co se ve sněmovně projednává a kdo jak hlasuje?
Jelikož to teď bude zajímavé sledovat tak bych to chtěl nějak mít pod "kontrolou" děkuji 🇨🇿

teď se ve sněmovně neprojednává nic.
buď mimořádnou schůzi starého parlamentu nebo první schůzi nového parlamentu musí někdo svolat.
tento týden se určitě nic nezmění, ale nejpozději do měsíce by se měla sněmovna sejít.
teď si strany domlouvají možnou novou vládu a taky samy čekají na zprávu z nemocnice nebo z márnice - podle toho se mění ústavní postup.
kdyby tam náhodou začali něco řešit a bylo to zajímavé, časovou osu té schůze popisují některé webiky, nepotřebuješ appku.

jak kdo teď hlasuje je úplně fuk. stará sněmovna skončí a do měsíce nová nedá důvěru té avizované nenávistné zemanově verzi.
jak to vypadá teď, pokud by to zombie ještě žilo a chtělo zase ruským způsobem natahovat své pravomoci, tak o ně nejspíš přijde - přejdou na sněmovnu.

úplně blbé dotazy patří do debat, ne sem.