Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno web nedostupný

ahoj všichni,
prosím o radu...
na pc mi nejdou určité internetové stránky..... přesněji: ulož.to a seznam.... ostatní např. youtube jde...

jak mi tam radí s firefall . udělal jsem odebral a znovu přidal.... internet funguje...

tak nevím...

prohlížeče jsem zkoušel tři... opera, chrome, explorer

díky za rady

Řešení:

Otazku znacim ako vyriesenu, pretoze som na 100% presvedceny, ze odpoved je vo vyexpirovanom certifikate.
Ide o Win7 a pouzite boli prehliadace, ktore nepouzivaju vlastne certifikacne kniznice, ale spoliehaju sa na OS.
Takze staci importovat ISRG X1 a pojde to.