Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Aliexpress - nelze objednat zboží

Dobrý den všem,
rád bych Vás poprosil o radu.

Chtěl jsem si objednat nějaké zboží z aliexpresu. Registroval jsem se na stránkách. Normálně se přihlásím ale pokud něco vložím do košíku, nic se mi zde nepřidá (po kliknutí na něj je košík prázdný), pokud kliknu na Buy now - naskočí chybová stránka kde je napsáno: Looks like your account isn’t authorized to view this page (viz náhled 1). Bohužel jsem doteď nepřišel na to, jak účet autorizovat. Vyzkoušel jsem kliknout na check the reason a nic se nestane a stránka naběhne na domovskou stránku ali.
Vyzkoušel jsem se registrovat pod jiným emailem a nastal stejný problém.

Na email mi žádná potvrzovací zpráva, že mám něco potvrdit a autorizovat nedošla.
Zvlášnost je, že pokud se přihlásím přes appku na mobilu, věci se mi do košíku přidají ale když se je pokusím zaplatit, oběví se jiná hláška (viz náhled 2).
Pokud kliknu na My Aliexpress, opět vyskočí info s chybou (viz náhled 3).

Můžete mi prosím někdo pomoct? Zkoušel jsem kontaktovat i podporu ale bez úspěchu. Zkoušel jsem založit jiný účet pod novým emailem ale chyby jsou stejné jak na druhém účtu.
Zkoušel jsem to na jiném PC, na jiném prohlížeči a furt to samé.

Všem děkuji za info a rady.
Roman

No psal jsem jim viz to co jsem zde vypsal. Bohužel mi nedošla žádné odpověď.

Je tam ještě online chat (s robotem) u kterého jde reaktivovat účet. Což jsem zkoušel ale nic to neudělalo a vše bylo při starém.
Ten chat funguje jako našeptávač s robotem, kdy po zadání různých věcí vypisuje automaticky možné problémy a navádí člověka. Bohužel se mi ničím co jsem udělal nepodařilo účet zprovoznit.