Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr reproduktorů okolo 800 Kč

Dobrý den,
máte někdo zkušenosti s těmito reproduktory?

https://www.alza.cz/creative-pebble-v2-black-d6284541.htm?o=1
nebo

https://www.alza.cz/logitech-multimedia-speakers-z200-cerne-d482659.htm#recenze

Případně nemáte nějakou zajímavější alternativu v podobné cenové relaci?
Děkuji předem za reakce.

Změna kategorie, původně: Hardware (host)
Změna předmětu, původně: Výběr reproduktorů (host)

všechny krámy okolo 800 jsou odpad.
někdo preferuje lepší zvuk, někdo další vybavení bluetooth, sd slot nebo usb (na pohled efektní výbava u levných krámů je typická nekvalitní čína).

absolutní lowend by mohlo být asi toto: Genius SP-HF1250B v2. ale vypadá to na příliš malé repráky 3".
aby se sestava vešla do nízké ceny,dělá se často v konfiguraci 2+1, to znamená že velký dražší basák je jeden společný (na nízkých kmitočtech není stereoefekt tak velký).
tento má přitom ovládání na stole, takže je možné mít subwoofer na zemi - pro basy se hodí umístění na podlaze těsně u zdi: Logitech Multimedia Speakers Z213, 2.1.
možná ještě toto: Creative SBS E2500

máš příliš omezenou cenu, já bych to nechtěl, ale nic slušného se za ty peníze vybrat nedá.