Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Použité licence Windows 10

Ahoj všem,

jsem OSVČ a mám starší PC s Windows 7 a chtěl bych si koupit Windows 10. Na aukru a heurece se prodávají použité licence za cca 400 Kč na fakturou, ale bez štítku licence. Proto se Vás chci zeptat, jestli je nutné mít na PC vylepený štítek s licencí Windows nebo to stačí bez, pokud na to budu mít fakturu.

Díky moc

skutečně existují také oem cd v kartonových obalech se štítkem, jen mi uniká smysl, proč ho někdo po osvč chce vidět.
licence win v obchodě stojí třeba 3t., ale aplikace co tě živí může stát 30 nebo i 300t. a přesto žádný štítek na pc nemá.

fakturu v pdf formátu si ulož do pc a nevyžádaným návštěvám ji ukazuj.
ani finanční mazlík alenka tě nesmí nutit k nákupu konkrétního produktu - třeba k typu licence windows se štítkem.