Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak přeinstalovat Windows se zachováním dat?

Dobrý den...už delší dobu mi naskakuje modrá obrazovka s textem od biosu nebo co...znáte to: jestli to vidíte poprvé atd.
Chci přeinstalovat windows(xp professionalky)...ale tak ...aby se mi zachovali všechna data v PC..a opravili se ejnom ty windows...jde??nejde to??co mám dělat???aby to šlo..??...rady uvítám.

850Mhz
256Mb
radeon 7200
Změna předmětu, původně: :::SYSTEM:::: (karel)

když z něho odstraníš "multitasking" (čti: nepustíš word a photoshop najednou), pojede to svižně i v default. sestavě na udávané konfiguraci. Trumfovat se o tom, kdo má delší céčka nemíním.

EDIT//

Ale já myslel, že tazatel chce na PC pracovat a ne sledovat přesýpačky.

Tazatel chce zálohovat user data.