Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde mi monitor-power saving mode

Zdravim jelikoz mi kocka pres noc rozbila muj Benq monitor tak jsem byl nucen si poridit nahradu.Koupil jsem si tudiz Lenovo ThinkVision L2252PWA dnes mi dosel ale mam problem monitor pripojuju kabelem displayport 1.2 do grafiky Nvidia geforce 1650 super ale monitor mi nenabehne...vzdy jen logo a pak hlaska power saving mode...kdyz nastavim input signal na DP nic se nestane a stale jenom tma...uz sem precetl x forek resim to tu 3 hodiny a neivm si zkratka rady...momentalne mam ten monitor zapojeny v GK spolecne s mim BENQ monitorem kde mi jeste funguje 30 procent obrazovky ten mam zapojeny pres HDMI a diky nemu zde pisu tento dotaz.Nevite nekdo cim by to mohlo byt ? uz jsem vazne bezradnej....V grafice mam celkem 3 porty na displayport a ani jeden nefunguje ani kdyz zkousim kabeli otocit...tak ja neivm co s tim je :/ Naintaloval sem i nejnovejsi ovladace na gk a stale nic
Změna kategorie, původně: Hardware (Kurt)

Zrovna vyzkouseno na starym pocitaci ktery ma taky displayport a funguje normalne takze to musi byt v grafice ale nechapu co a proc ? Grafika funguje momentalne na ni pres HDMI pisu dotaz a ma tam jeste 3 pripojeni displayport a ani jeden nejde tak ja nevim...