Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nebootující disk po klonování

Zkusil jsem naklonovat disk v počítači. Poprvé to bylo úspěšné, dostal jsem do w10 bez problému s vypnutým původním diskem. Ale když jsem to ráno zkusil znovu napsalo mi to něco v tom smyslu že tam není bootovací zařízení. Problém je v tom, že bylo zapnuté uefi a v boot menu byla jediná funkční volba s windows boot manažerem - jenže ten byl pouze u původního disku (když jsem ho připojil) Zkoušel jsem nějaky věci co jsem našel na webu s řádkovým příkazem ale vypadá to že to bcd nebylo na novým disku nalezeno. Ještě mám na původním disku program easy bcd, ale zatím jsem do něj nepronikl.
Cítím že je to nějaká hloupost, to jediny mi brání abych neudělal novou instalaci se spoustou kopírování a instalací všehomožnýho. Netušíte jak dostat do toho windows boot manažeru ten nový disk?

1) Ohlídám si, aby byl cílový disk větší kapacity, než zdrojový.
2) Naklonuji disk jako celek, pomocí programu Minitool Partition Wizard. Jak bylo psáno výše, je také ve verzi zdarma.
3) Očekávám jestli po spuštění Windows proběhne "kontrola integrity". Pokud se rozběhne, nechám ji dokončit.