Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Typ napájecího konektoru

Zdravím,

Mám problém identifikovat přesný typ napájecího konektoru. Jedná se konkrétně o smartphone Lenovo A5000.
Podle specifikace se jedná o typ microUSB typ B 5pin. Bohužel chybí info zdali "female 4c, female 11A...

Zasílám foto pcb konektoru:

https://scontent.fprg5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/107825899_138902317832780_1155987543298836931_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-5&_nc_sid=973b4a&_nc_ohc=QsZXuFqs9m4AX8u3CB6&_nc_ht=scontent.fprg5-1.fna&oh=feeb10ead9fb89b47cd423f3e766dd2f&oe=6192FB77

eshop: 878-micro-usb-20-konektory-5-pin-4-pajeci-uchyty-pod-telem-konektoru

Přesný typ konektoru lze vidět na tomto videu v čase 6:07: https://www.youtube.com/watch?v=oHtEbuq8t4U&t=367s

Tento je mírně odlišný:

https://www.sema-for.cz/shop/cs/micro-usb-20-konektory-5-pin-4-pajeci-uchyty-po-stranach-konektoru/6701-konektor-micro-usb-5-pin-female-lenovo-ideatab-a8-50-a5500.html

a konektor tohoto typu jsem nakonec našel v zásobách a nepasují nožičky, krátké:

https://www.sema-for.cz/shop/cs/micro-usb-20-konektory-5-pin-4-pajeci-uchyty-pod-telem-konektoru/9858-konektor-micro-usb-b-5-pin-female-50.html?search_query=lenovo+a5000&results=7

Nebo koupím tento a ohnu nožičky do požadovaného tvaru:

https://www.sema-for.cz/shop/cs/micro-usb-20-konektory-5-pin-4-pajeci-uchyty-pod-telem-konektoru/3606-konektor-micro-usb-b-5-pin-female-11.html

Dokáže někdo ze zdejších odborníků identifikovat konektor, který je na videu a napsat přesný podtyp nebo vybrat z výše uvedených variant ?

Poskytl jsem veškeré informace, jak foto PCB desky + typ zařízení, tak video z youtube konkréntího konektoru. Také jsem zmínil, že konektor, který je určen pro daný smartphone podle eshopu nepasuje (osobně zkoušeno).
Jediný co jsem potřeboval bylo identifikovat daný konektor...veškeré informace jsem poskytl !!!
To nemá co dělat s "vševědoucí"....Tohle jsou jen výmluvy Vaší neschopnosti poradit. A opět místo konkrétního řešení rady, opět kritika z Vaší strany.
Pokud Vás něco zajímá stačí se zeptat, informace dodám. Ale v tomto případě jediné co chybí je vytvořit 3D model....:-D
Takže ano, je to Vaše neschopnost a nejde o ego..8-)

jsem trochu z oboru (konstruktér elektro, desky plošných spojů), ale tvůj dotaz mě neurčitým popisem nijak nezaujal.
níž jsi pak měl problém od sebe rozeznat konektory - tak proč bych to dělal za tebe?

podle tvých reakcí se mi nezdá, že by sis práce druhých lidí vážil, takže zbývají nějaké možnosti: blbečka ignorovat, locknout ho ...
prostě si to vyřeš sám, není zač.