Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde otevřít web Seznam.cz

Dobrý den. Prosím o radu. Na počítači nemohu otevřít Seznam.cz. Na monitoru se objeví hláška "Vaše hodiny jdou napřed nelze navázat připojení k doméně". Ani synchronizace, ani nastavení času na počítači nemá žádný vliv. Děkuji

Změna předmětu, původně: Seznam.cz (host)

Velice děkuji. Mám poštu na Seznamu takže jsem o ni nepřišel jen díky mobilu. Moc se mlouvám, ale v počítači mám Windows XP, se kterými jsem byl zatím velice spokojen. Je možné, že to bude asi kámen úrazu.