Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Inštalácia Windows 7 z HDD

Trochu neštandardná otázka:
Dá sa nejako predpripraviť Windows 7 na klasický HDD tak, že len spustím počítač a dokončí sa inštalácia? Proste sa dostať do bodu, keď si to žiada prvý reštart, lebo má skopírované všetky potrebné súbory už na disku a už len dokončí inštaláciu priamo z HDD bez použitia DVD?
HDD si pripravím ako externý disk na inom počítači, čiže nespustím štandardnú inštaláciu. Nepoznám ale program, ktorý by to dokázal.

Řešení:

pokud ten hw zvládá win7, musí už umět bootovat z usb.
když se ti nedaří vyrobit funkční instalační flashka a nastavit normálně bios, ještě je možnost vzít instalaci systému z jiného pc s podobným chipsetem, ty naklonovat na tvůj notebukový ssd, v ntb z toho nastartovat. (updatnout chipset a ovladače, aktivovat svůj product key, to už dáš)