Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký LTE USB modem do Mikrotik

Ahoj chci se zeptat mám router Mikrotik s ROS v. 6,49 před půl rokem jsem do něj zasunul usb modem huawei e3372 a zobrazil se mi v interface jako LTE teď když ho zapojím tak v interfacese nezobrazí mám tyto modemy 2 a oba to samé. Modemy fungují na pc ale v Mikrotiku ne tak jsem Mikrotik přeinstaloval pomocí netinstal a pokus opakoval bohužel neúspěšně. Proto prosím nemáte někdo ověřený modem který funguje a víte to popřípadě odkaz kde koupit.
Jinak Mikrotik je tento:mikrotik-rb962uigs-5hact2hnt-d4209306.htm

K mikrotiku sa dá doobjednať SXT LTE kit,asi najrozumnejšie riešenie ,lte modemy s LAN portom momentálne nikto neponúka,len 3G/Asus ,ovation,telewell/....Ovation MiFi s LAN sa už nevyrába,posledné výpredajové kusy mal/možno ešte má Nay-shop…