Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TP Link 765F - sháním aplikaci na vypínání wifi

Dobrý den, mohli by jste mi poradit, potřebuji aplikaci v telefonu, abych mohla vypínat synovi připojení na telefon v noci a hodinách, kdy se má učit..Mám TP -Link 765F-5G,zkoušela jsem si nainstalovat nějaké aplikace(např.Tether apod) ale nemohu tam potom najít ten náš router..Možná už je zastaralý, vím, že rodiče to takhle řeší a nemusí vypínat celý router(což si puberťáci zase v klidu zapnou).Nervy mám jen jedny, pokud by bylo potřeba koupit nějaký modernější router, který lze ovládat přes aplikaci, prosím poraďte. Připojení máme od Nej.cz

Změna předmětu, původně: TP Link 765F (host)

kabelovka nej(rio) a přenosný lte router? lte data, no budiž.
škoda že si tazatelka nepamatuje svůj nick a nepřišla sem ten typ napsat správně.

routery sice mají parental control nebo odpojení dhcp clienta, reset do továrního nastavení to zase zruší (nebo prostý posun hodin v routeru na dopoledne).