Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vypínání PC po integraci SP 3 do Win XP Pro

Ahoj, stáhl jsem si SP 3, pomocí nLitu ho integroval do Win XP Pro, udělal automatickou instalačku. Nic jiného jsem v nLite nedělal, nic z Woken nemazal. A teď když chci vypnou počítač musím to dělat ručně. Jde to změnit, aby se vypínal sám?

Změna kategorie, původně: Multimedia (host)

Mám opravdu jen skromný dotaz. Přečetl jsi si na stránkách MS k čemu slouží? Podíval jsi se na obrovské množství "zkušeností"? Jel ti předtím PC OK? Pokud jsi odpověděl "ne", "ne" a "ano", tak jsi vůl.