Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Miluju prenosne zarizeni (laptop)

Prave som na dovolenke, a jsem rad za svuj laptop. Laptop je super vec, staci oblepit cipy specialni paskou, nakydat tam tekutej kov, a nejlepe mit kompresor, potom je minimalni rozdil mezi desktop a laptop GPU/CPU, protoze clovek odstrani teplotni zabrany.

Docela nechapu proc lidi nadavaj na notebooky, kdyz ja si nejsem schopnej predstavit prenaset obrovskou bednu s 25kg a dotoho monitor, kdyz muzu prevazet 2.5kg a monitor,
Na to bych potreboval aspon 3 lidi kdyz do toho zapocitam obleceni a ruzne ostatni veci.

Ale stolni pocitace jsou dobry
Pro novacky, ktery chtej vlastnit pc aspon 10let, protoze lze vymenit konponenty. Zaverecnej kratkej dotaz, mam si za 2 roky koupit stolni pc, nebo notebook? Planuje se nejaky znizeni hmotnosti, nebo mate vysvetleni proc je lepsi stolni pc?
Vykecavat sa mozes na debatach (fleg)

Nechápu proč se ptáš co si máš koupit, když miluješ notebook, tak si zase kup notebook. Já si jezdím na dovolenou užívat jiné věci než hraní her, takže nepotřebují stolní PC převážet.

Já to nedělám schválně cituji, z wikipedie ústřízek projevů aspergrova syndromu

Diagnostická kritéria AS, Gillberg a Gillberg, 1989
Narušené sociální chování (vyhraněná sebestřednost; alespoň dva příznaky)
neschopnost interakce s vrstevníky
podprůměrná tendence navazovat kontakt s vrstevníky
neodpovídající interpretace sociálních podnětů
sociálně a citově nepřiměřené chování
Vyhraněné záliby (alespoň jeden příznak)
nezájem o jiné činnosti
jednoznačný projev zájmů a ulpívání na nich
mechanické jednání převažuje nad významem činnosti
Pravidelně se opakující činnosti (alespoň jeden příznak)
prosazované ve vlastním chování
prosazované u druhých

Neobvyklé řečové a jazykové charakteristiky (alespoň tři příznaky)
opožděný řečový vývoj
na první dojem hyperkorektní jazykový projev
formální, pedantský přístup k řeči
neobvyklé frázování, atypicky působící řeč
nedostatečné porozumění, mylné chápání obrazových významů či sdělení, jejichž pochopení se předpokládá s naprostou samozřejmostí

Jestli mě tady nechcete tak si vařte tu stejnou beznázorovou kaši a dejte mi ban, já půjdu na zahraniční fora a naučím se aspon jazyky. Aspon bych měl dostatečný důvod opustit poradnu.