Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hp-15-r005na touchpad nefunguje

Zdravím mám takýto problém.Menil som na tomto notebooku HDD za SDD a po inštalácii nového windowsu 10 mi nefunguje touchpad...skušal som preinštalovat driver,uppdate biosu proste všetko možné čo som našiel na internete a nič nepomohlo...dokonca mi touchpad v nastaveniach ani neukazuje...bol by som rád za každú radu.

https://ftp.ext.hp.com/pub/softpaq/sp65001-65500/sp65446.html

TITLE:
Synaptics TouchPad Driver
VERSION:
sice pisou
OPERATING SYSTEM(S):
Microsoft Windows 8.1 64 Bit
Microsoft Windows 8.1 64-bit Chinese Market
Microsoft Windows 8.1 64-bit Emerging Markets
Microsoft Windows 8.1 64-bit Enterprise
Microsoft Windows 8.1 64-bit Multi-Language
Microsoft Windows 8.1 64-bit Professional
Ale desiny (W10) by to mohly zkousnout