Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Netbook zasek Power buttonu

Zdravím mám netbook PRESTIGIO 133S, ktorý sa zapína a automaticky vypne samo,
aby som predisiel okamžitému vypnutiu musím držať hocijaké tlačítko na klávesnici

Chcem vedieť čim to môže byť spôsobené, Moja mala teória je
Buď tlačítko zapnutia na klávesnici je vo vnútri stucknute alebo piny na maticnej sú nejak spojené

Potrebujem ďalšie možnosti alebo jak ho opravím bez toho aby som ho musel otvotit

mám pro tebe dobrou zprávu: všechny krámy značky prestigio jsou bezcenné shity už v den koupě, asi jako "značky" umax, sencor a podobné hnoje.
to znamená, že jakákoli oprava bezcenného shitu se nevyplatí, je dražší než nulová cena.

můžeš to klidně vyhodit a koupit v repasu něco normálního: podle váhy - podle rozlišení displeje - podle procesoru - podle velikosti klávesnice - podle kancelářského výkonu, zkrátka co preferuješ.