Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Fleška nepřehrá v tv

Ahojky přátelé.Nahrála jsem si na flešku SanDisk 32 GB filmy k přehrání na TV.Fleška se načte ale, film hraje třeba půl hodiny a samo to přeskočí na další film.Některý z filmů se přehraje celý.
Díky za případné názory a rady.D

Neprehravat jak neandrtalec z USB media se kterym jeste musim pobihat mezi TV a pocitacem. Od toho jsou dnes VOD sluzby jiz integrovane v chytrych TV. Pokud to TV neumi tak bud nahradit, jelikoz je stejne jiz zastarala, nebo poridit nektery z externich a jiz vcelku schopnych prehravacu