Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook nejde připojit na wifi

Dobrý den/ ahoj,

ráda bych Vás požádala o radu. Nejde mi připojit notebook na wifi. Žádá se po mě ´security key´. Snažila jsem se ho najít na routeru (viz příloha). Nevěděla jsem, jaká kombinace čísel a písmen to je, a tak jsem jich zkusila víc, ale nic nefungovalo. Budu ráda za všechny rady.

od existence normy 11g uz nejake to stoleti uplynulo, vrele doporucuju ten kram vyhodit.

predtim jeste vlezt do administrace routeru necim co se pripoji nebo pres kabel a poznacit adresy.
nastaveni "wan" strany k poskytovateli - bud je tam "dhcp", nebo staticky: "ip, mask, gateway, dns".
nekteri poskytovatele muzou registrovat mac adresu routeru, ta je na stitku, jde naklonovat do noveho routeru.

stare nastaveni wifi neni nutne zjistovat: "ssid" nazev wifi site, "wpa-key" je prave to security.
s novym sifrovanim u noveho routeru je nutne ve vsech zarizenich zadat znovu.

novy router: nekupoval bych nic slabsiho nez: tplink archer c6.