Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem umírá mi zvukovka na desce

Dobrý den mám desku ASUS Z170 PRO Gaming s i7 6700k používám klasické deskové audio. Občas se zvuk kousne nebo úplně vypadne. Po čase nevím třeba 5-10 min se obnoví. Zkoušel jsem od známého půjčit kartu na zvuk vše bylo v pořádku.

Byla to tahle https://www.alza.cz/creative-sound-blasterx-ae-5-plus-d6267740.htm

Moje otázka měl bych si ji taky koupit nebo vybrat jinou protože instalace byl trochu oříšek ale povedlo se.

Mockrát Děkuji

Osobne môžem USB zvukovku len odporučiť. Kupoval som ju len preto, aby som nemusel z jacku vyberať sluchátka a repráky sú teda z "iného" výstupu. Problém bol, že iný výstup nebol, tak som kúpil za 2 uerá zvukovku do USB a zvuk je na moje prekvapenie perfektný.
Teda iný výstup bol, ale HDMI2VGA bol nespoľahlivý, keďže si s ním nejako Windows 10 nesadol a občas miesto zvuku to len vrčalo.