Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Prijimac Netflix

Dobry den. Potrebuji poradit ohledne Netflixu. Mame starsi plazmu tv, tak ze aplikace Netflix neni samozrejme soucasti. Mate nekdo zkusenost z nejakym wi-fi prijimacem ( multimedialnim boxem) kde aplikace je, cca do 1000 Kc a bez problemu funguje? Pripoj na hdmi. Dekuji.

Dnes uz snad kazdy androidovy, ci iny STB podporuje Netflix a spol.
Konkretne ti neporadim, mam sice nejake doma na testovanie, ale vsetko je to v skatuliach, mal som to len zapnute raz a viac som sa tomu nevenoval.
Ja pouzivam Chromecast, ale Netlflix mozes cez to pozerat len cez dalsie zariadenie (tel, tablet, ci pc/nb).

Vestsina techto Android boxu Netflix (nebo jine stream) prave nepodporuje, kvuli DRM/L1. Certifikovanych boxu je v realite jen hrstka.
Nebo alespon nemaji plnou podporu, tak je hodne techto boxu omezena jen na 720 nebo dokonce jen 480p.

pospa65
Jestli ti jde jen o stream, doporucil bych ti nejlevnejsi variantu a to je Amazon Fire Stick (tipuji, ze tva plazma nema vyssi rozliseni jak 1080p).
Firestick Lite nebo Xiaomi Mi TV Stick (4K) ktere stoji par korun.