Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno RTX 2060 - grafika má 75 stupňů a 1% load

Dneska jsem koupil RTX 2060 a hraju Far Cry 6 na low, akorát RTX a antiasaling TAA. Děje se mi to, že grafika má 75 stupňů a 1% load. Pod grafikou mám přidaný 140mm větrák, aby to tam táhlo líp vzduch.
Grafika to je : Inno3D GeForce RTX 2060 Twin X2

Nevím zda je to normální?

https://imgway.cz/4Ep7/2021-10-24.png

Změna předmětu, původně: RTX 2060 (host)

Už jsem na to přišel. Blbě se to nastavilo v biosu a jen jsem přehodil z PCIE Auto na Gen 3. To 1% byla chyba programu/windowsu, naistaloval jsem msi afterburner a ukazuje 40% využití a stupně to nepustí přes 65

Výkon na to má, hraji na Full HD a momentálně jsem dohrál metro exodus high nastavení s RTX na Ultra a všechno ostatní zapnutý, hra jede přes 90 FPS v benchmarku. Ve hře mám lock na 60