Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako vyriesit dialkove ovladanie na notebooku

Dobry den,

rad by som si sprijemnil sledovanie filmov na notebooku a to pomocou dialkoveho ovladania. Moja otazka znie, ci je mozne kupit nejake ifra cidlo do USB, ktore by potom slo ovladat dialkovym ovladacom (mam jeden nepouzivany z ManLi PCI TV karty, ten by som rad vyuzil) a softverovo pomocou Girder-u.

Preto sa pytam, ci staci kupit USB Infra cidlo, trebars toto od TechniSat-u. Nasiel som aj hotove riesenie, ale to sa mi nepozdava. Rad by som vyuzil sucasne dialkove ovladanie, nech sa tu zbytocne nevala a bude to urcite aj lacnejsie.

Prosim nepiste, aby som si take cidlo zospajkoval, to urcite nepojde. :-)

Vdaka za rady. :beer:

Hele a nestačilo by ti kdyby jsi Notebook ovládal pomocí mobilu s modrým zubem? Ovladač to sice není, ale pokud máš Sony Ericsona,Nokii a možná další, tak by to šlo.akorát musíš koupit přívěsek s modrým zubem a zastrčit ho do USB portu... ;-).
Teď přesně nevím, ale mám ještě pocit že se musí do PC instalovat nějaký program.Víc bych našel na googlu.

Upozorňujeme, že kompatibilita nemusí být zajištěna na 100%.

Nemoze vzniknut problem?

A dalej sa pytam, kde by sa dalo to infra zariadenie (ktore konkretne) kupit, aby mi fungovalo s dialkacmi. Mam hladat zariadenia, ako je toto?

ps: ta redukcia by sa aj zisla, ptz potrebujem nasmerovat dialkac smerom nan a keby trcal len z USB, nemuselo by to byt dobre. :-)

Myslím že ty irda porty prodávané v kamenných obchodech s Girderem nepracují

Este ze som nekupil blbost. Na tej stranke je to napisane jasne, fungovat to bude, budem to mat uz s USB. Cena 700,- Sk, no vedel by som si to predstavit aj lacnejsie, ale co uz. Nic podobne som na nete neobjavil, toto vyhovuje. Este si to necham prejst hlavou, mozno este dakoho daco napadne...