Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade špatného počítače

Dobrý den, mám počítačovou sestavu:
MSI Z370-A PRO - Intel Z370
Crucial Ballistix Sport LT White 8GB DDR4 2400
Seagate BarraCuda, 3,5" - 1TB
SilentiumPC Regnum RG1W Pure Black
Seasonic SSR-430ST T3 - 430W
MSI GeForce GTX 1050 GAMING X 2G
Intel Core i5-8400
Sestava stála cca 18k a skládala jsem jí sama (bohužel) Chtěla bych streamovat a hrát hry typu Tera, Black Desert, Elyon
Nejdůležitější otázka je, jestli třeba počítač prodat pod cenou a našetřit na úplně nový počítač a nebo jestli budget 15 tisíc pomůže, budu moc ráda za jakoukoliv radu.

no nemá to grafickou kartu. tu gtx1050 budeme považovat spíš za vtip.
zdroj utáhne jen 400w, to je tak na gtx1660(super) - jenže kde ji vzít za normální cenu?
za základní starou gtx1060 chcou v bazarech kolem 6t. (a ten inzerát za 5t je fake, 1060 se nedělala s 8gb paměti)

chybí tam ssd: mít v dnešní době systém na mechanickém disku je masochismus.

• 1 x M.2 slot (Key M)
- Supports 2242/ 2260 /2280/ 22110 storage devices
* The SATA1 port will become unavailable when M.2 SATA SSD has been installed in M.2 slot.

strčil bych tam obyčejný 2.5" 500gb ssd: crucial mx500, nebo adata su800.
deska umí i rychlejší m.2 nvme, třeba: adata 8200, wd black sn750, kingston kc2500 - ale jsou dražší a tu rychlost člověk nepozná.

názvy her mi nic neříkají, to je mimo mě.
prodej pc se ztrátou považuju za nevýhodný: zbytek hw by po doplnění ssd stačil, jen ta grafika...