Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chytrá zásuvka

Zdravím, potřeboval bych poradit nějakou chytrou zásuvku, kterou mohu vzdáleně vypnout/zapnout. Vzdáleně myslím třeba 100km daleko, né abych jí mohl ovládat pouze když bude na stejné wifi. Je vůbec něco takového? Diky

Jsou 2 možnosti
1. bude zásuvka ovládaná přes Cloud - sama bude komunikovat s nějakým portálem a ty ji budeš přes ten portál ovládat
2. přesměruješ si port na routeru, aby ses vzdáleně dostal na tu zásuvku. K tomu musí zase ovládací program umožňovat nějak= manuální nastavení připojení
3. obdoba bodu 1) - pořídíš si zásuvku, která bude kounikovat s nějakou standardní řídící jednotkou (Alexa, Google, ZygBee) - tu už připojení zvenku umí