Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký scanner zakoupit?

Dobrý den, mám mnoho malých fotografií 7x 5 cm a chtěl bych je zvětšit na maximální možnou velikost, aby bylo to, co je na pozadí, kvalitně ostré. Chci se zeptat na scanner, zda stačí nějaký do 3000 Kč, anebo se kupuje na zvětšování nějaký kvalitnější? Děkuji za odpověď. Rikitan

Žádný skener ti to "nezvětší" :-) Resp. zvětšit to můžeš, ale čím větší, tím míň ostré ...

Klidně to přefoť slušným foťákem nebo naskenuj běžným stolním skenerem, ani skener za 100000,- to nesejme "ostřeji". Podívej se na to zblízka lupou ... a pochopíš.