Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s Gmailem

Tak dlouho mi v jinak výborném Gmailu vyskakovalo okno s jakýmsi workspace, až na to já vůl kliknul a teď se nestačím divit.
Řádkové zobrazení mailů je pryč, místo toho jakási mazanina se vším nemožným.
Umí to prosím někdo vrátit ?

Děkuji.

Řešení:

To vypadá, jako bys při načítání dole klikl na "load basic HTML" verzi
Zkus pro GMail vymazat všechny cookies - klikni v adresním řádku na ikonku zeleného zámku, jdi na cookies a všechny smaž. Pak zavři stránku a zkus jít na GMail znovu

Napsal jsem to ručně a kliknul na HTML zobrazení, objevilo se
Momentálně používáte Gmail v základním zobrazení HTML.

Zkusím to tak nechat, zatím děkuji.

Brtníku,mám Adblock plus a uBlock origin, zatím mi vše až na ten mail funguje, zatím to tak nechám, za odkaz děkuji.