Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zrušení potřeby potvrzovat "jako správce" při kopírování z nebo na externí disk

Dobrý den. Když použijí ve svém PC W11 Pro (i W10 Pro) externí disk a chci z něho nebo na něj kopírovat data, musím vždy potvrzovat "jako správce". Ve W7 nic takového nebylo. Dá se nastavit, aby ve Windows nebyla potřeba tohoto potvrzení a mohl jsem kopírovat data rovnou, jako na interních discích. Děkuji za radu. Kdo nedokáže pomoci, ať se zdrží poznámek, prosím.

externi disk ma nejspis format ntfs, typicky se zabezpecenim podle pc na kterem byl formovan nebo vytvoreny adresare.

dej vlastnosti toho disku - opravneni - jestli chybi uzivatel "everyone" tak ho pridej, zatrhni i pravo zapisu.
naopak ostatni ucty nebo skupiny odeber.

dalsi moznost je pridat pravo zapisu skupine "users".