Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafika na Pc integrovaná/externí

Ahoj. Měl bych prosbu, zakoupil sem dětem jetej počítač s integrovanou grafikou Intel Hd 4000 a mám tu doma starou grafiku Gigabyte GV-R724OC-2GI, tak jestli jí tam dávat, či která je lepší???? Navíc bych asijk musel vyměnit zdroj napájení, bo tady je jen 280w a bylo by asijk potřeba min 400w, tudíž jestli to má vůbec cenu měnit, abych ještě něco nespálil... Nikdy sem zdroj neměnil.... Dík za info 👍👍👍

Nejhorší je koupit dětem počítač " jen na hry" k tomu ještě 9 let starý. Snad byl aspoň za flašku.
Tu 240 jsem měl, hry z té doby nějak rozjede rozhodně lépe než integrovaná akorát jsem měl monitor 1024x768. Netuším jak je to s ovladači a win10.
Do toho PC by se hodila i 1050 co stála před rokem použita 2000.