Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nastavení výšky u potomka v CSS

Ahoj, mám 3x div vedle se a jejich rodič má nastaveno display:flex což zajistí vždy stejnou výšku u vše tří divů. Do toho prostředního divu (slouží teď jako wrapper) jsem vložil další dva potomky (jsou pod sebou). Vrchní div má pevnou výšku a spodní div bych potřeboval nastavit tak, aby konec končil přesně tam kde jeho rodič , nevíte někdo jak nastavit tu výšku? Díky

Přijde mi, že zmiňovaný SO řeší, jak mít v parentovi dole div (s copyrightem) a předchozí divy ať zaplní zbytek,
zatímco m,a,r,a, řeší, jak mít nahoře jeden div pevné výšky a druhý div pod ním, který vyplní celý zbývající prostor rodiče (kde u rodiče jsou rozměry dány tím, že je prostední ze 3 stejných divů)
(což zní docela podobně, ale v obráceném gardu a SO neřeší výšky, jen pozice, zatímco m.a.r.a řeší i vyplnění celého prostoru)