Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem musím určit, jaká hodnota je nejvyšší...

Zdravím - ani zde né moc velký pokrok...
A] mám deklarovat tři celočíselný proměnný...
B] musím určit, jaká hodnota je nejvyšší...

Při snahu program kompilovat to hodí fail.

using System;

namespace A
{
    class Program
    {
        static void Main(string[] args)
        {
            int prvni = 17;
            int druha = 8;
            int treti = 39;
            int pomocna = 0;

            if (prvni > druha); //pokud je prvni vetší než druha
            prvni = pomocna();  // uložím prvni do pomocna
                else if (prvni < druha); //pokud je druha vetší než prvni
            druha = pomocna(); //uložím druha do pomocna, tím bych měl pořešit proměnné prvni a druha, teď už jenom pracovat s treti a pomocna.
            if (treti > pomocna); // pokud je treti větší než pomocna, uložím treti do pomocna.
            treti = pomocna();
            else if (treti < pomocna); // pokud je treti menší než pomocná, pomocna zůstane pomocna (hodnota se nezmění)
            pomocna = pomocna();
            Console.WriteLine("Hodnota největšího čísla: " + pomocna);
        }

Změna kategorie, původně: Software (host)

Okej, už vím, že to takle "pomocna()" být nemá. Ale stále to neřeší můj problém. pořád to háže faily.
Že je to zadání k ničemu, vím, ale mám to udělat (není to domácí úkol, ale takový to "C#" pro samouky.