Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 11 - zvuk aplikací a screen flickering

Ahoj, nenašel jsem pomoc na internetu a nevím si rady se 2 iritujícími věcmi na Windows 11, proto bych tu chtěl požádat o pomoc nebo nápady na řešení.

1) Když přes Xbox panel nebo i přes směšovač nastavím zvuk nějaké aplikaci, při jejím restartu se zvuk vrátí na 100 %. To samé u systémových zvuků, kde se tato změna odehraje při restartu PC. Jelikož mám sluchátka nastavená na 100% zvuk a zbytek si nastavuji přes směšovač, jak potřebuji, tak je toto velmi otravné, občas mi něco až urve uši, jak je to nahlas a něco je pak zase extrémně potichu, protože musím ztišit celá sluchátka. Přeinstalace zvukových ovladačů nepomohla, restart taky ne, obnova směšovače taky ne.

2) Samotný Xbox Game panel bliká u některých her (nenašel jsem spojitost, že by šlo o bordeless mód nebo fullscreen, protože občas to funguje a občas ne), nepomohla jeho přeinstalace ani oprava.

Předem díky za pomoc.

Jdi se urážet někam jinam, proč jsem si nainstaloval to či ono není tvoje starost chlapče :) Nevím, co ti kdo udělal v družině ale asi tě to značně rozladilo, není to můj problém. Už na tebe reagovat nebudu, jsi celkem ubožák, měj se hezky :)