Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vetrak u laptopu zlobi!

Ahojte.Mam asi rozbity laptop a muzu se z toho zblaznit.Jak je ten vetrak vzadu tak neustale fuci,ale jakym zpusobem!zapne se a postupne se vypina,kazdou vterinu a je to hrozne na palici ten zvuk!Nevite nekdo jak se to da spravit?nebo servis to ridi?kdo poradi prosim.Dekuji moc

Ak je to skutocne tak, ze sa zapina a vypina kazdu sekundu, vidim to na reklamaciu, to zrejme nie je normalne chovanie chladenia...

Pripadne mozete skusit stiahnut patche ovladacov neznameho notebooku, aktualizacie neznameho OS a flashovat BIOS, ak je k dispozicii novsi.