Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem STOP 124 modra smrt

Zdravim, vlastnim pc

AMD FX 6300
8gb ram ddr3
zdroj 700W
GTX 1050TI
Windows 10.

celou dobu vse fungovalo jak ma, mam ho nekolik let, nikdy nebyl problem, ale pred tydnem jsem stahl windows update na windows 10, a pak mi to hodilo blue screen s kodem 124, a od te doby se nemuzu nikam hnout, jakmile zapnu pc, a chci naject do windowsu tak to hodi modrou smrt 124, zkousel jsem i reinstalovat windows na jiny, ale jakmile se instalacka pta kam windows nainstalovat {na jaky disk} tak to hodi i pri te instalaci kod 124.. a nejde to nainstalovat, zkousel jsem ruzne windows verze, 7,10,8, a stale to stejne, zkousel jsem instalovat jak z DVD, tak z USB flash disku..

Takze zde napisu co jsem zikousel..

Vymenit ramky za jine.. = zadna zmena, stale kod 124
jinou grafickou kartu = zadna zmena, stale kod 124
VGA integrovana grafika na desce, = zadna zmena, stale kod 124
Novy HDD = zadna zmena, stale kod 124

zkousel jsem i ruzne prohazovat ramky, a nic..

pak jsem zkousel pujceny procesor o kterem si nejsem jisty zda funguje, ale po vlozeni do desky se nic nedelo, jen cerny obraz, a nenabehl ani bios.. takze asi procesor nefunkcni?

Jedine co na tomto pc funguje je ze se dostatnu do biosu, ale jakmile chci instalovat win, tak to nepusti a hodi to rovnou modrou smrt 124, a uz nevim jak dal, deje se to jen kdyz se me windows pta kam chci nainstalovat windows.. na jaky hdd a tak, nevim zda to melo spojitost s windows update nebo tak, hlavni je ze hdd je formatovany, ale windows nainstalovat proste nejde, uz v dobu kdy jsem udelal windows update na 10 tak toto zacalo, to jsem zapl pc a pri nacitani windowsu to hodilo modrou smrt 124, obcas se mi podarilo ze jsem se tam dostal, ale stejne po nejake chvili to hodilo modrou smrt, co se tyka stupnu, tak byly v poradku.

Dekuji vsem za rady.

Error 124 (presnejšie asi 0x00000124) - môže mať súvis aj s pretaktovaním.
Nemáš náhodou pretektované? Skús BIOS do default (teda na pôvodne hodnoty). Ak vtedy už nebude BSoD - tak je jasné, že si sa "hrabal" tam, kde si sa nemal hrabať.