Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktivace WIN 7

MS sice už nepodporuje WIN 7, ale lze v současné době ještě tento systém aktivovat (zadat stávající product key) po nové instalaci OS (havárie HW, nutná přeinstalace) ?

Licenčný server existuje stále,cez internet neprejde aktivácia len pokial sa opakuje aktivácia/reaktivacia v lehote kratšej ako 3 mesiace,vtedy treba použiť aktiváciu cez telefon…..ak je pôvodný product key pre win7 bez sp1,neinštaluj sp1 pred aktiváciou ,až po nej,win7 s integrovaným sp1 má iné číselne série product key než pôvodné inštalačky bez sp1….