Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Outlook - nejde spustit

Nainstaloval jsem nový OFFICE a chtěl jsem nastavit Outlook. Nastavení se nepodařilo a teď při spuštění Outlook se objeví okno "SERVER MICROSOFT EXCHANGE NENÍ K DISPOZICI" na výběr dá OPAKOVAT, PRACOVAT OFFLINE a STORNO. Po kliknutí na jedno ze tří tlačítek zavře program. Zkoušel jsem OUTLOOK odinstalovat a znovu nainstalovat, ale pořád se objevuje to samé. Kdo máte nějaký nápad?

Ovladaci panely / Posta
Tam si zrus ucet, ktery jsi nastavil pro server Exchange (ktery nemas) a vytvor si novy ucet pro POP3.
Pokud nevis, jak program nastavit, podivej se na stranky, kde mas mail a tam obvykle najdes navod i s obrazky pro nastaveni nejcastejsich postovnich programu, vcetne Outlook