Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Soft na nahrávanie obrazovky

Čau,neviete niekto poradiť program na nahrávanie obrazovky ,bez sekania.Niekedy dobre fungoval OBS Studio, ale v súčasnosti je to pasé,len čo ho spustìm prisekáva celý komp.Ďalšie podobne problemstické sú Camtasia Studio a Bandicam ten pohyb je sekaný.Hardwérovo som vybavený dostatočne na takéto programy.

Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB  (6 GB) ram 16GB SSD 240 GB 1TB hard disk procesor    QuadCore Intel Core i7-6700, 3800 MHz (38 x 100) nahrávam v rozlišení full hd súbor mp4,alebo mkv ide napr. o google earth kedy na ilustráciu točím pohyb na mape,ale nemusìm ani spustit nahrávanie a už vidím,ako ten pohyb prisekáva

s GTX1060 neni uzkym hrdlem ani pricinou (treba) OBS Studio. Pokud to rozumne nastavis, pujde encoding ciste pres NVENC enkoder a pocitac ani nevi o tom, ze se neco jako nahravani obrazovky deje. V pripade i7 6700 by melo jit enkodovat i pres QSV, aspon do .h264 kodeku. Chyba bude nekde jinde. "nemusìm ani spustit nahrávanie a už vidím,ako ten pohyb prisekáva" = nema to nic spolecneho se sw. pro nahravani.

Tych nastaveni (dolezitych) je tam viacero, tak co konkretne ta zaujima?
Video pouzivam FHD, fps na 30, downscale filter Lanczos.
Output pouzivam simple mode, 3Mb bitrate a sw encoder pre streaming a high quality, mkv a sw encoder pre recording.
Stiha mi to (i5-4590) v pohode, keby nie mozem prepnut na hw encoder, cim grafika ulahci procesoru.
Toto video som nahraval pred 2 dnami cez OBS.

Nejlepsi placený, levný program na nataceni, plynulou hru je:
ACTION, onepay optimized for adulted lp gamers edition.
Nic neprekona tento program, ktery masivne bori konkurenci v oblasti nataceni. Stan se i TY profesionalem v oblasti informacnich technologiich prave ted!!!!!

Veľmi veľká vďaka toto je to čo som hľadal.Absolutne bezproblémová záležitosť,kedy po spustení programu vôbec komp ani netuší,že je spustení.Videá su super bez zášklbu fps od 60,pecka toto sa oplatí aj zaplatiť,ešte raz vďaka.