Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s RAM

Zdravím! V počítači mám 8GB RAM (2x4GB) ale počítač mi ukazuje že je uvnitř jen 4GB RAM... Nějaké rady na opravu nebo jak to aktualizovat? Děkuji :)

RAM není software.
Změna kategorie, původně: Software (host)

tvl a co ti máme poradit, když jediné co víme je, že ti to nefunguje? Radu jsi dostal hned v první odpovědi od Wikana a v druhé odpovědi v mém dodatku.

Píšeš, že jsi měl s původními RAM potíže. Jaké potíže? To už jsi nenapsal. Typ původních RAM a nových RAM taky nikde nevidím. Takže víš co s tím je? Je to ROZBITÝ.

Toxicita - kam na ty frikulínský termity chodíte?

A co chceš poradit, když neuvedeš podstatné informace? Jsou na stránkách výrobce v seznamu kompatibility? Single rank nebo dual rank?
Reset Cmos jsi udělal? Všechny moduly jsou stejné? Případně je zkus nastavit ručně.

Tak neschopný snad nejsi, abys nenapsal důležité informace, nebo ano?

cpu-z -> záložka spd: vypisuje ti ram moduly v jednotlivých slotech.
jsou uspořádané správně?
jsou stejné?
a jaké typy to vlastně jsou?
nemáš mix jednostranných a oboustranných?

ne, ram fakt neaktualizuješ, to je hardware.
a že v dotazu zatajuješ, žes ty ramky měnil a až potom nefungovaly, to si klidně pojmenuj mentální toxicita.