Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Databáze LCD displejů?

Dobrý den,

Potřeboval bych zjistit info, konkrétně rozlišení o LCD (které nemám u sebe). Problém je, že mám hrozný problém je vyhledat, i když zadám model, protože v označení modelu jsou často pomlčky nebo lomítka, což v tabulce bohužel není a proto ani nemůžu vědět přesný model.

Neznáte, prosím Vás, nějakou web s LCD databází?

Prosím o radu,

Děkuji

Všechny vypadají slibně. Problém je, že o těchto LCD vím pouze značku a vesměs Model. Jenže, např. tenhle má model s pomlčkami a přesto jsem ho nenašel.

W9ZL-A1-BASE-SUB-ASSY

Jelikož se nemůžu spolehnout na číslo modelu a hledat to pouze podle značky je nadlidský výkon.

Očividně to zjistím pouze z monitoru respektive připojeného počítače.

Máte pravdu (všichni tři). Špatně jsem se díval na sloupec. Ano, jedná se o výrobní číslo. Podle modelu se to snadno najde. Nicméně, jak jsem zjistil, lepší je to dělat normálně přes Google. Už jenom proto, že na stránkách výrobce nutně být nemusí, najde mi i hodně podobné modely a hlavně, můžu si z více webů porovnat, jestli jsou specifikace uvedeny správně. Každopádně díky.

To čo si napísal na 100% označenie modelu lcd panelu neni. Model býva označený väčšinou nálepkou na zadnej strane panelu. Pokial hladáš označenie modelu monitoru, tak ten býva označený na výrobnom štítku nalepenom tiež zo zadu monitora.