Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nedá sa pripojiť na wifi po aktualizácii na Android 10

Dobrý deň, po aktualizácii Xiaomi mi A2 lite na android 10 sa nedá pripojiť na dovtedy funkčnú wifi - po zadaní určite správneho hesla preblikne "nepodarilo sa uložiť sieť", odskúšané aj na pripojení cez hotspot druhého smartfónu, taká istá hláška. Vyskúšaný reset wifi, reštart smartfónu, routra, nepomáha nič. Smartfón sa používa len na telefonovanie, SMS a aplikácie Lidlu a Kauflandu. Ak by mal niekto nejaký nápad, čo ešte vyskúšať, budem vďačný za každú radu. Do resetu do továrnych nastavení by som sa nechcel púšťať.

Asi tě nepotěším. Koukal jsem na internetu a stejný problém řešilo spousta lidí....

after trying many things, only reset to factory settings finally fixed my wifi issue

After spending hours trying various options. I just did a factory reset and my Wifi has returned.