Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nemoznost prehravat hudbu pres Youtube music v Google Home

Ahoj, nevim, jestli je to uplne spravna kategorie, ale lepsi me nenapada. Chtel bych se zeptat zdejsich Android uzivatelu (a idealne predplatitelu youtube premium), jestli oni na svych zarizenich v nastaveni Google asistenta, pripadne nastaveni Google Home maji moznost vybrat streamovani hudby pres Youtube music? Nejsem nikde na netu schopen dohledat podobny problem. Youtube premium mam zaplaceno. youtube music pouzivam jak na telefonu, tak po po pripojeni k android auto. Bohuzel sluzbu youtube music nejsem schopen vybrat jako vychozi streamovaci sluzbu pro hudbu, protoze v mem menu nastaveni tato moznost uplne chybi. Netusite nekdo, v cem by mohl byt problem? Pouzivam S21 Ultra 5G. Prikladam i screen. Diky :)

TGZcx5x

Tato služba zřejmě není v České republice podporována. :-|

According to Google support:

We can only guarantee the full functionality of the device to those countries where the Google Home device is officially released. Though YouTube Music is available in Hungary, it is not an assurance that he can also use it with the Google Home because for now it's only available in:

US, UK, Australia, Canada, France, Japan, Germany, Austria, Italy, Mexico, Spain, Ireland, Korea, Norway, Sweden, Denmark, and Netherlands